Prvý decembrový deň bol venovaný finále šou Československo má talent. Po dlhých týždňoch sa malo rozhodnúť o víťazovi, ktorý dostane výhru 50-tisíc eur a možnosť ďalej rozvíjať svoj talent. Diváci boli v poriadnom napätí, keďže hlasovanie bolo mimoriadne tesné. Málokto však vedel, že živé vysielanie bolo vážne ohrozené, a dokonca mohlo byť zrušené.

Finále talentovej súťaže začalo vo veľkom štýle, pričom moderátori dopredu avizovali, že pôjde o poriadnu pastvu pre oči i uši. Po prvom vystúpení tanečnej skupiny Fiľakovo však došlo k vážnemu problému. Prestala totiž svietiť časť scény, bez ktorej nebolo možné pokračovať. Réžia si tak vyžiadala reklamu a osvetľovači sa čo najrýchlejšie snažili nahodiť elektrinu. Nakoniec sa to podarilo.

Pred záverečným vyhodnotením však došlo k nečakanému výbuchu obrovskej konfety, ktorá bola pôvodne pripravená pre vyhlasovanie absolútneho víťaza. Celé pódium tak bolo okamžite posiate tisíckami zlatých dekorácií. Nastala panika, pričom členovia štábu sa museli vrhnúť na kolená a vreckovkami i svojím oblečením sa snažili zhŕňať pozlátka.

Dokonca aj vo chvíli, keď sa moderátori pripravovali na výstup, pri ich nohách ešte stále zbierali ozdoby. Našťastie, produkcia mala v zálohe ešte jednu konfetu a víťazka Nikoleta Šurínová (11) sa dočkala nielen finančnej výhry, ale aj zlatého dažďa.

 

zdroj:hitky.sk

Pozri aj:   MC Erik nahradil Barbaru, dvojica vydáva svoj prvý spoločný singel!