Na Farme to už postupne vrie a každý deň je pre súťažiacich už len vypätým peklom, ktoré sa snažia ustáť do konca. Piatkový duel, do ktorého bol ako prvý zvolený Martin Šmahel, bol osudným pre jedného zo súťažiacich, ktorí proti sebe bojovali ako o život. Alebo tak bojovať len mali?

Výhra 75 000 € nie je ľahostajná žiadnemu zo statkárov, ktorí si svoje sily na Farme 10 merajú už od začiatku septembra. Reality šou spozná svojho víťaza už 7. decembra, pričom práve piatkový duel vyradil z hry ďalšieho zo súťažiacich. Zmiešaného boja sa tentokrát zúčastnili Martin Šmahel, ktorý si za súperku vybral Karin Dvořákovú. Aj keď mala dvojica medzi sebou posledné dni menšie konflikty, noc pred “súdnym dňom” všetka negativita opadla a do stodoly prišli na prekvapenie ruka v ruke.

Aj keď bol duel celkovo napínavý, mnohí diváci, ktorí vo väčšine verili, že na statok sa vráti práve Martin, vyčítali tvorcom príliš “ženské” úlohy. Kým Šmahel sa v niektorých disciplínach viditeľne trápil, Dvořáková sa prebojovala do finálneho týždňa doslova s prehľadom. Farmu 10 dnes navždy opúšťa favorit šou Martin Šmahel.

 

zdroj:hitky.sk

Pozri aj:   Spevák Lukáš Adamec ŠOKUJE: Manželstvu je KONIEC, toto je dôvod!