Farma 10 sa už nezadržateľne blíži a kastingy do jubilejnej 10. série, ktorá prekvapí veľkými novinkami, sa úspešne skončili. Farmári sa čoskoro poberú na statok, pričom Kvetka sa musí popasovať so svojimi zdravotnými problémami

Nový Čas vyspovedal moderátorku Kvetku Horváthovú, ktorá sa čoskoro poberie do jubilejnej 10. série Farmy, aby privítala nových návštevníkov statku. Kastingy do obľúbenej farmárskej šou sú úspešne ukončené a súťažiacich čoskoro spozná celé Slovensko. Moderátorka ale záhadne dodala, že divákov čakajú veľké novinky a zmeny, na ktoré doteraz neboli zvyknutí.

Zároveň priznala, že oproti minulým ročníkom si aj ona musela zariadiť niektoré veci po novom. Okrem toho, že tento rok absolvuje dovolenku s rodinou ešte pred začatím Farmy, aby nezažívala stresy z odletu a príletu načas ako minulý rok, musí sa popasovať aj so zdravotnými problémami. Tvár Farmy trápi neposlušná chrbtová platnička, ktorú má posunutú o 6 milimetrov. Ak sa chce moderátorka vyhnúť komplikáciám či operácii, musela preto začať poctivo cvičiť.

Sympatická blondínka prezradila, že momentálne je v oblasti cvičenia najaktívnejšia v živote, aby sa jej chrbtica dala do poriadku. Do príchodu na statok snáď bude Kvetka fit a zoznámi sa s čerstvo novými farmármi.

Zdroj : hitky.sk