Majetok si ešte nerozdelili! Herečka Kristína Farkašová (35) sa po rozchode s jojkárskym redaktorom Hajdinom (41) odsťahovala z mezonetu, v ktorom spolu bývali, a presťahovala sa do nového.

Pol roka nato už žiarila po boku podnikateľa Petra (36), ktorého si uplynulú nedeľu tajne vzala za muža. Je zrejmé, že sa Kristína do manželstva vrhla strmhlav a nevysporiadaný majetok s bývalou láskou jej vrásky na čele vôbec nerobí. Prečo túto kapitolu svojho života ešte stále neuzavrela?

 

Farkašová sa po rozchode s Hajdinom zbalila a spolu s dcérkami Matildou (5) a Elou (5) odišli do podnájmu. Byt, ktorý sa nachádza len dve ulice od toho, kde dovtedy žili ako rodina, následne kúpila. Brunetka tak dala jasne najavo, že láske s Hajdinom je koniec a pred svojím prahom si poriadne pozametala.

Po jej boku sa potom objavil nový muž, s ktorým sa mala Farkašová zoznámiť vďaka svojej práci. Peter Torma je totiž spolumajiteľ firmy, pre ktorú brunetka tvorí veselé tričká. Je zjavné, že im to spolu klape, lebo dvojica si uplynulú nedeľu vymenila obrúčky, keď sa v Tatrách potajomky vzali. „Radostne vám, moji milí, oznamujem, že som šťastná pani Tormová. Pán Torma je tiež šťastný,“ okomentovala radostnú novinu na sociálnej sieti Kristína. Mladomanželia žiaria spokojnosťou a skutočnosť, že Kristína stále vlastní spoločný majetok s bývalým priateľom, im zrejme neprekáža.

Podľa informácií Nového Času sa však celá situácia so spoločným bytom nevyriešila preto, lebo Hajdin nemá peniaze. „Byt kupovali ako pár a Juraj tam stále býva. Kika mu ho prenechala. Nevyplatil ju a ani ju nevylúčil z hypotéky, čiže je tam stále hlavnou dlžníčkou,“ povedal nám pred časom zdroj z okolia páru. Nový Čas sa na situáciu opýtal aj Farkašovej, no tej do reči veľmi nebolo. „K súkromným veciam sa nevyjadrujem,“ napísala.

Predala dievčenský byt

Nedoriešené financie s Hajdinom mohli Farkašovú dohnať až k tomu, že krátko po rozchode musela predať svoj dievčenský byt, ktorý si kúpila pred ôsmimi rokmi. „So zármutkom oznamujem, že musím predať svoj najúžasnejší ,dievocký´ bytík na najlepšom mieste na svete a s radosťou vám oznamujem, že môže byť váš,“ napísala vtedy na sociálnej sieti herečka, ktorá ho ponúkala za 135-tisíc eur. Práve tieto peniaze potom zrejme padli na nový príbytok, ktorý si brunetka zaobstarala po rozchode s otcom svojich detí. Nový Čas sa s otázkami obrátil aj na Hajdina, no ten do uzávierky neodpovedal.

Zdroj . čas.sk

Pozri aj:   Adriana Poláková sa pochválila svojou 17-ročnou dcérou: Pozrite sa na tú neuveriteľnú podobu!