Reality šou Farma sa pomaly, ale isto dostáva do svojho veľkolepého finále, v ktorom diváci spoznajú výhercu čiastky 75 000 €. Po dlhých týždňoch na statku si tak vydýchnu i zvyšní súťažiaci, pričom hlavu desiatej série spoznáte už 7. decembra.

Uplynulý piatok bol na obrazovkách televízie Markíza odvysielaný posledný duel medzi posledným celebritným farmárom Martinom Šmahelom a Karin Dvořákovou. Práve tú si fitnessák vybral za svoju súperku, o ktorej bol presvedčený, že ju v súboji pošle domov prvým vlakom. Opak sa stal pravdou a blondínka pokorila statného chlapíka 3:2 vo svoj prospech.

Keďže sa dvojica, ktorá prišla do duelu ruka v ruke, stretla v zmiešanom dueli muž vs. žena, disciplíny boli, alebo skôr mali byť, prispôsobené obom súťažiacim. Väčšina divákov vyčíta tvorcom relácie, že vo všetkých kolách bola viditeľne zvýhodňovaná práve Karin, ktorá Martina napokon porazila. Divácka odozva na seba nenechala dlho čakať, pričom okrem iného fanúšikovia Šmahela upozornili najmä na jeden zásadný fakt.

V čase, kedy bola Karin v hre o “prežitie” s Twiinskami, dostali dievčatá za úlohu poskladať puzzle obrázok ryby, pričom nikto zo súťažiacich pred sebou nemal výslednú podobu obrázka. Totožné zadanie dostala dvojica v tretej disciplíne, pričom blondínka dokonca nahlas skonštatovala, že podobizeň si pamätala z predchádzajúceho duelu.

Aj keď je množstvo divákov Farmy nahnevaných, Martin berie svoju prehru športovo, pričom k svojmu vypadnutiu sa vyjadril i na sociálnej sieti Instagram. Čo myslíte, kto zo zvyšných farmárov sa stane víťazom celej reality šou?

Zdroj : hitky.sk

 

 

Pozri aj:   Tretia séria Oteckov začne vo veľkom štýle: TOTO je nová postava!