Uplynulá nedeľa patrila na obrazovkách televízie JOJ divákmi mimoriadne obľúbenej relácii V siedmom nebi. Vilo Rozboril pomáhal so svojim tímom ľudí trom rodinám, pričom mimoriadnu odozvu mal príbeh mladej mamičky s dvoma malými deťmi.

26-ročná Patrícia, matka dvoch detí, je síce mladá žena, no v živote si toho preskákala už skutočne veľa. Ešte počas štúdia na strednej škole otehotnela v maturitnom ročníku, pričom za otca svojho dieťaťa sa následne vydala. Vidina kompletnej šťastnej rodiny však vystriedala drsná realita, v ktorej sa Patrícia musela popasovať so surovými bitkami, nadávkami, či dokonca znásilnením.

Výsledkom bolo, že mladá žena otehotnela i druhýkrát, pričom v snahe zachrániť seba i deti od muža, ktorý jej strpčoval život, napokon odišla. Otec sa však so svojimi potomkami stretával naďalej, no po násilí bol pre ne už iba “zlý ujo”.

Kým Patrícia sa snaží s problémami z minulosti vyrovnať, jej deti majú zdravotné problémy. Dievčatko má čo i len pri najmenšom strese poruchy príjmu potravy, pričom chlapček trpí epilepsiou a nepravidelne dýcha, v dôsledku čoho nemôže zostať ani na okamih bez pomocného prístroja.

Osudom skúšaná matka chcela prostredníctvom relácie V siedmom nebi vysnívať sen pre svoju dcérku, pričom diváci jej vyčítajú, že akosi zabudla na malého Miška. Ten mal totiž podľa nich vyzerať počas natáčania sklesnuto a smutne.

Diváci si servítku pred ústa rozhodne nedávali!

“A Miško tam len sedel, ako taký smutný chudáčik. Nech sa nad sebou zamyslí, je strašná matka,” znie jeden z drsných odkazov divákov, k čomu sa pridáva ďalší: “Chudák chlapček, tá baba už je v pohode a on chudáčik nevie dýchať… A na konci tá mama povedala, že Saška pomohla Miškovi, s čím nerátala, pretože chcela, aby bola šťastná ona… A na Miška ani nespomenula… Chudák Miško.”

Na druhej strane sa množstvo fanúšikov relácie Patrície i zastalo: “Bože, ľudia, ako môžete… Ako viete, že dievčatko ľubká mamička viac ako chlapca? Žijete pri nich? Poznáte ich? Tento príbeh je o dcére, tak áno, viac sa venuje, stíska, bozkáva ju, ale veď syna má možno rovnako rada, len tento príbeh je fakt o dcére, tak sa venuje jej. Veď aj syn dostal hračky a je tam. Myslím si, že ich miluje rovnako,” znie názor Martiny. A čo vy, ako na vás pôsobil tento príbeh?

 

zdroj:hitky.sk

 

Pozri aj:   Najkrajší zločinec? Slovák podviedol 700 ľudí, pátra po ňom polícia!