Bývalej superstaristke Dominike Mirgovej sa podarilo rozbehnúť kariéru snov. Hoci v súťaži nezvíťazila, účasť vo finále jej bohate stačila k tomu, aby sa poriadne zviditeľnila. Napokon sa z nej stala jedna z najúspešnejších slovenských interpretiek, ktorá skvelými výkonmi stále neprestáva prekvapovať.

Najnovšie sa blondínka pustila do pestrej spolupráce s ďalším ex-superstaristom Jánom Bendigom, ktorý sa v susednom Česku teší čoraz väčšej popularite. Dvojici sa podarilo vytvoriť originálne dielo plné pikantných scén a zvodných póz, pričom pieseň sa okamžite po zverejnení na YouTube začala šíriť neskutočnou rýchlosťou – v priebehu pár hodín už získala viac než 60 tisíc pozretí, čo je skutočne obrovský úspech!

Samotná speváčka sa o svojom účinkovaní v klipe vyjadrila už dávnejšie na sociálnej sieti, kde nezabudla poďakovať za možnosť premeniť sa na zmyselnú krásku. Hlavná aktérka šťavnatého videoklipu tiež načrtla fanúšikom, že už čoskoro sa môžu tešiť na ďalšiu veľkú pecku z jej a Jankovej dielne!

“Môj herecký výkon vo videoklipe TANCUJ. A už je to vonkuuuu. Nájdeš ho v mojom stories s odkazom, alebo u @bendigjan, na jeho stránkach a YouTube. @lukasrejmon ďakujem za príležitosť zahrať si zvodnú sex*i ženu. Pozerajte až do konca, pretože klip TANCUJ nadväzuje na náš spoločný duet a videoklip TY A JÁ, ktorý budeme točiť už čoskoro.” prezradila Domča na Instagrame a my sa už teraz nevieme dočkať!

Exkluzívny videoklip k piesni TANCUJ

 

 

zdroj:slovakwoman.sk

Pozri aj:   Vilo sa verejne postavil za Slovákov: Tvrdá výzva politikom za platy!