Zvláštne gesto repera… Hanbí sa za moderátorku? 

Aj keď reper Patrik „Rytmus“ Vrbovský (41) a moderátorka Jasmina Alagič (28) svoj vzťah zatĺkajú, zjavne strávili spolu noc a dopriali si romantické raňajky!

Len kamaráti…

Hrajú sa s nami? V uplynulých dňoch boli viackrát prichytení spolu, či už na bratislavskej benzínovej pumpe, kde v aute držal Rytmus Jasminu za koleno, alebo v budapeštianskom zábavnom parku, kde ju zas pre zmenu viackrát chytil za zadok a privinul si ju k sebe počas čakania v rade na ruské koleso. „Načapaní“ boli do tretice aj na večeri vo Viedni, kde tiež nechýbali dotyky a moderátorka repera vraj viackrát pobozkala. Napriek všetkým týmto odhaleniam obaja svorne tvrdili, že sú len kamaráti, poznajú sa dlho a výborne si rozumejú. To však nevylučuje, že kamarátstvo mohlo časom, najmä po nedávnom rozchode Dary Rolins s Rytmusom, prerásť do bližšieho vzťahu.

V jednom byte

Nám sa podarilo dvojicu zachytiť počas spoločných raňajok na balkóne istého luxusného bytového komplexu. No spoločným raňajkám zrejme predchádzala aj spoločná noc! Dokazujú to snímky áut dvojice, ktoré boli v stredu večer odparkované v garáži komplexu a rovnako tam stáli aj vo štvrtok ráno.

Po zrejme spoločne strávenej noci sa v dopoludňajších hodinách dvojica objavila na balkóne, kde si dopriala neskoré raňajky, čo samotný reper zdokumentoval na svojom konte na sociálnej sieti. V jeho príbehu však nezverejnil tvár svojej spolustolovníčky, len jej chodidlá a konce vlasov. Nezabudol pridať zaľúbené gesto – na jej hruď umiestnil srdiečko.

Na telo utajenej spoločníčky za stolom romanticky pripojil emotikon srdiečka… Ako vidno na našich fotkách, lásku takto vyznal Jasmine Alagič, s ktorou si raňajky doprial.

Schovávačka

V momente, keď dvojicu fotil náš fotograf, Rytmus sa schoval pod stôl. Azda sa za čas strávený s krásnou moderátorkou nehanbí?! Kým sa reper schovával, Jasmina sa nedala vyrušiť a zamestnávala sa telefónom.

Po pár sekundách sa Patrik spod stola zdvihol a vykukával smerom k fotografovi. Krátko na to, ako si dvojica vychutnala raňajky, objavila sa moderátorka v garáži a odišla preč. Minútku-dve po nej sa v garáži ukázal aj Rytmus. V byte je zrejme dokonale udomácnený, o čom svedčia papuče, v ktorých si do garáže odskočil. Prišiel k svojmu autu, no napokon na ňom neodišiel, ale vrátil sa naspäť do bytovky. Tak čo Jasmina a Patrik, priznáte už svoju lovestory alebo budete naďalej hrať hru na schovávačku?

zdroj:pluska.sk

Pozri aj:   Prevalil sa ďalší ROZCHOD speváčky: SuperStaristka je opäť sama!