Desiata séria obľúbenej reality šou Farmy sa blíži do svojho veľkolepého finále, pričom už 7. decembra spoznáme víťaza desiatej série. Posledný týždeň na statku so sebou prináša zmeny, ktoré však zrejme farmári nečakali. Tu už totiž ide doslova o všetko! 

Boj o prežitie! Aj tak by sa dal nazvať posledný týždeň v televíznom farmárskom prostredí, kde sa momentálne všetci snažia udržať pre výhru vo výške 75 000 €. Uplynulý piatok sa na statku uskutočnil posledný duel, v ktorom proti Karin Dvořákovej vypadol horúci favorit šou Martin Šmahel.

I keď na rozlúčku napísal pre ostatných spolubojovníkov list na rozlúčku, ako jediný v ňom neurčil žiadneho farmára týždňa, taktiež súťažiaci tentokrát nedostanú žiadne úlohy, ktoré by mali počas nasledujúcich dní splniť v rámci kolektívu. Tentokrát už totiž bude kopať každý sám za seba! „Každý deň dostanete jednu špeciálnu úlohu, ktorú musíte splniť, pretože od toho bude závisieť, či sa dostanete do hry o finále,“prezradila Evelyn.

Okrem iného totiž farmári budú musieť preukázať svoju zručnosť, ale aj vytrvalosť napríklad pri pletení rohoží z rákostia, no taktiež sa popasovať i s rôznymi praktickými úlohami. Podľa informácii opustí statok každý deň jeden zo zvyšných farmárov, pričom do finále sa dostanú skutočne len tí najlepší.

 

zdroj:hitky.sk

Pozri aj:   Andrea Šprochová prišla o bábätko: Po mesiaci má opäť dobré správy!