Dôležité súčasti modernej domácnosti, bez ktorých si nevieme leto ani len predstaviť

Horúčavy nás aj toto leto poriadne trápia. Ľudia kolabujú a po príchode domov sa cítia, ako by práve vliezli do sauny. V podstate si za zlý vzduch v interiéri môžu sami. Vetrajú počas najväčších horúčav namiesto toho, aby vetrali, keď slnko nie je také silné.

Cez letné mesiace si ale niektoré súčasti domácnosti, ktoré cez iné ročné obdobia nevnímame, ceníme o to viac. Viete o aké sa jedná?

Žalúzie

Pomáha nám regulovať slnečné žiarenie prichádzajúce z exteriéru. V ponuke žalúzií si máme možnosť vybrať z klasických interiérových, ale aj exteriérových (vonkajších) žalúzií, ktoré dodajú modernej stavbe špecifický vzhľad. Novinkou na trhu sú elegantné vertikálne žalúzie z holandskej látky.

Moderné prevedenie, moderný dizajn a nepochybne kvalitná látka, ktorá reguluje slnečné žiarenie, vás presvedčia, aby ste si kúpili práve vertikálne žalúzie vyrobené z pevnej holandskej látky.

Ak vo vašom interiéri prevládajú drevené prvky, môžete si kúpiť šikovné drevené vertikálne žalúzie.

Siete proti hmyzu

V lete, kedy lieta najviac nepríjemného dotieravého hmyzu, oceníme kvality pevných sietí proti hmyzu. Okná môžeme nechať otvorené, kedykoľvek budete chcieť bez toho, aby sme potom museli vyháňať z miestnosti dotieravý hmyz. Siete proti hmyzu sa vyrábajú na mieru okien. Odporúčame vám mať ich hlavne v miestnostiach, kde potrebujete mať okno neustále otvorené – kúpeľňa, špajza.

Okrem klasických okenných sietí proti hmyzu si môžete kúpiť dverové siete proti hmyzu, posuvné sieťové dvere, ale aj siete pre strešné okná v prípade, že máte aj podkrovie a chcete ho chrániť pred hmyzom.

Regulácia slnečného žiarenia a ochrana pred hmyzom

Nikto z nás netúži naháňať hmyz po miestnosti a riskovať štípance od komárov a ovád. Hmyz je v lete agresívny, dokáže kedykoľvek poštípať a práve preto vám odporúčame kúpu kvalitných sietí proti hmyzu a kvalitného žalúzia, ktoré z vášho domova nespraví skleník a pomôže vám regulovať silné slnečné žiarenie. Určite netúžite cítiť páľavu pri vstupe na dlážkovicu.

Moderné vertikálne žalúzie, ale aj kvalitné siete proti hmyzu vám spríjemnia letné mesiace u vás doma. Uvidíte, že kúpu týchto dôležitých súčastí domácnosti neoľutujete.

Pozri aj:   Príbeh Ivany rozčúlil divákov: “Prečo ju máme ľutovať?“ pýtajú sa!