Žena z americkej Virginie sa tešila, že privedie priateľovi na svet bábätko. On bol zásadne proti a rozhodol sa jej tehotenstvo predčasne ukončí.

Brook Fiske ( 37) bola takmer v štvrtom mesiaci tehotenstva, keď sa jej nečakane spustili kontrakcie a v nemocnici prišla o nenarodeného synčeka, píše Daily Mail. Za stratu dieťaťa bol zodpovedný jej priateľ Sikander Imran ( 32), ktorý žene hodil do čaju potratové tabletky.Muž, ktorý pracoval ako doktor sa za hrozný čin postavil pred súd

Sikandera poslali za mreže na tri roky a vymerali mi aj 17-ročný podmienečný trest. Okrem toho mu odobrali lekársku licenciu a po odsedení trestu by ho mali deportovať do Pakistanu. Napriek všetkému, čo Brook spravil, sa za neho na súde prihovorila a žiadala miernejší trest.

 

Mužovi právnici sa snažili dokázať, že v čase incidentu trpel depresiami a chcel spáchať samovraždu. Sikander pred súdom tvrdil, že ho to mrzí a za zosnulého syna sa denne modlí. 

Nechcel mať dieťa a snažil sa ma presvedčiť nech idem na potrat. Nechcela som to urobiť,“ povedala Brook. „Keď som raz pila čaj, všimla som si na spodku šálky niečo zvláštne. Vtedy sa priznal, že mi do čaju hodil potratové pilulky,“ spomína zdrvená žena. O niekoľko hodín neskôr v nemocnici potratila.

 

zdroj:čas.sk

Pozri aj:   Ľudí šokovala hra detí na rodinnom festivale v Česku: Z FOTO sú zhrození, chudák poník