Dokonalé zásnuby, o ktorých ste snívali už v tínedžerskom veku

Už ako malé sme si predstavovali, ako nás náš milovaný, s ktorým chceme stráviť zvyšok života, požiada o ruku. Chceli sme zásnuby presne také, ako v romantickom filme, ktorý sme videli v televízii. Každé jedny zásnuby sú svojim spôsobom špecifické. Každý z nás je inej povahy a inak si predstavuje, ako by mal vyzerať deň, kedy sa aj mužovi, aj žene zmení život od základov. Bez kvalitného prsteňa by ale zásnuby neboli zásnubami.

Dobrá veľkosť prsteňa

Každý muž predtým, ako pôjde kúpiť zásnubný prsteň, musí vedieť, akú veľkosť má jeho partnerka. Bez veľkosti by len ťažko mohol kúpiť prsteň, ktorý by jej vyhovoval. Ak nevie, stačí, keď vezme partnerkin prsteň a ukáže ho v klenotníctve. Tí zmerajú veľkosť prsteňa a muž tak nebude musieť riešiť dodatočné zmenšenie/ zväčšenie prsteňa.

Materiál, z ktorého je prsteň vyrobený

Muži by si mali dať záležať aj na výbere materiálu, z ktorého je prsteň vyrobený. Väčšina žien preferuje zásnubné prstene z bieleho zlata, ale nepohrdnú ani klasickým zlatom, striebrom a diamantami. Ženy o tom, aké zásnubné prstene sa im páčia, hovoria, preto ak uvažujete nad zásnubami a hľadáte pekný prsteň pre partnerku, spýtajte sa jej, aké sa jej páčia, poprípade sa choďte poprechádzať do blízkosti klenotníctiev. My ženy vieme, čo chceme a vieme, že muži sa v prsteňoch nevyznajú, tak im nenápadne naznačíme, čo sa nám páči a aký typ zásnubného prsteňa by sme chceli.

Príležitosť a miesto

A na záver to najdôležitejšie – príležitosť a miesto. My ženy si predstavujeme zásnuby v krásnych záhradách, kedy náš milý pred nás pokľakne a povie tú čarovnú vetu. Muži niekedy zbytočne moc premýšľajú nad tým, čo povedia, kde požiadajú partnerku o ruku a pri akej príležitosti.

Dáme vám jednoduchú radu. Vy sami dobre viete, čo sa vašej partnerke páči. Dôležitá je hlavne vaša láska a nie to, či prsteň dáte do peknej ozdobnej krabičky, alebo si ho vytiahnete zo svojej značkovej pánskej tašky.

Vychutnajte si ten moment, keď vás partner požiada o ruku. Dôležité je, že vás miluje a nezáleží na tom, či sa pri žiadosti zakoktá, alebo sa mu budú triasť ruky, keď vám bude navliekať prsteň na prst.