Keď pred pár mesiacmi odštartovala Markíza seriál Milenky, okamžite si získal obrovské množstvo fanúšikov. Televízia však natočila iba dve série. Kto si však myslí, že sa dočká aj tretej, je na veľkom omyle.

Osudy štyroch najlepších kamarátok Táne Pauhofovej, Antónie Liškovej, Gabiky Marcinkovej a Zuzany Norisovej natočili tvorcovia podľa adaptácie britského formátu Mistresses. Seriál si obľúbilo hlavne ženské publikum, ktoré sa v mnohých prípadoch stotožnilo s hlavnými hrdinkami.

Diváci si však nevedeli vynachváliť aj zahranične pôsobiace scénky či oku lahodiace interiéry. Včera však televízia Markíza odvysielala finálnu časť druhej série. No keďže osudy postáv ostali dosť otvorené, viacerí dúfajú, že sa čoskoro dočkajú ďalšieho pokračovania. Na to však môžu definitívne zabudnúť.

,,Producentka seriálu Adriana Kronerová natočila iba dve série schválne. Taká bola aj dohoda s Markízou. Hlavný dôvod je ten, že v originálnej verzii Mistresses už v tretej sérii začína dochádzať k únosom a k dosť nezmyselným zápletkám, čomu sa televízia chcela vyhnúť. A tak sa rozhodli, že to stopnú v tom najlepšom a zbytočne to nebudú ďalej hrotiť,“dozvedeli sme sa zo zákulisia seriálu. Verní fanúšikovia tak po tejto informácii ostanú poriadne rozladení.

 zdroj : pluska.sk
Pozri aj:   Adriana Poláková sa pochválila svojou 17-ročnou dcérou: Pozrite sa na tú neuveriteľnú podobu!
Sledujte nás aj na INSTAGRME
Zdielania