Diana Mórová (48) patrí k najúspešnejším herečkám slovenského šoubiznisu, veď práve ona bola niekoľkokrát hlavnou tvárou obľúbených seriálov či televíznych projektov. S odstupom času sa však na účinkovanie v rôznych programoch pozerá z iného pohľadu a prezradila, čo sa dialo v zákulisí.

Diana bola dlhé roky súčasťou úspešného seriálu Panelák, pričom po tom, ako sa vrátil späť na televízne obrazovky, sa očakávala jeho vysoká sledovanosť. Nakoniec sa z neho stal však absolútny prepadák, pričom herečka tuší, v čom bola zásadná chyba. ,,Nebola to naša zásluha, ale niekoho iného, že sa to pos**lo. Veľmi som bola nahnevaná. Panelák nebola naša chyba, ale niekoho iného, kto to celé zorganizoval, vymyslel, dotiahol tam iných ľudí,“ otvorene prezradila Mórová pre mediaboom.sk.

Hviezda JOJ-ky tým nepriamo naznačila, že hovorí o scenáristovi Andym Krausovi, ktorý sa považuje za tvorcu celého projektu. No aj napriek tomu, že mala výhrady, pustila sa s ním do seriálu Dvojičky, ktorý, žiaľ, dopadol rovnako katastrofálne. Aj na to má matka 13-ročného chlapca vysvetlenie. ,,Podľa mňa scenár nebol veľmi dobre napísaný,“ dodala Diana na záver.

Zdroj : hitky.sk

Pozri aj:   Rytmusova nová frajerka Jasmina Alagič o svojom trápení: Smutné tajomstvo z minulosti