Dara Rolins sa s rozchodom vysporiadala pravdepodobne už dávno. Ako sama prezradila, s Rytmusom sú od seba už viac ako 12 mesiacov!

Na sociálnej sieti zverejnila speváčka informáciu o tom, že s Rytmusom netvoria pár už od roku 2017! „Najlepším kamarátom prajem len to najlepšie a presne tým je pre mňa Patrik už vyše roka. Som šťastná, že sme sa rozišli ako múdri dospelí ľudia. Trápenie to bolo pred tým, nie teraz,“ reagovala Dara na komentáre od fanúšikov.

Speváčka sa venuje naplno svojej dcére Laure a Rytmusovi jeho nový vzťah s moderátorkou Jasmínou Alagič dopraje: „Ja by som sa do nej tiež zamilovala, takže sa Patrikovi vôbec nedivím,“ priznala nedávno Novému Času Dara, ktorá si s Rytmusom udržala priateľské vzťahy aj po rozchode.

Na Rytmusovom správaní je jasne vidieť, že je do Jasmíny zaľúbený až po uši. Po prepuknutí ich vzťahu nešetrí srdiečkami a vyznaniami na Instagrame. Navyše reper sa prejavil ako veľký romantik, po uplynulom živom prenose Superstar čakala Jasmínu od repera kytica červených ruží.

zdroj:čas.sk

Pozri aj:   Prevalil sa ďalší ROZCHOD speváčky: SuperStaristka je opäť sama!