Po šokujúcom marcovom ohlásení, že hviezdny párik Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) idú od seba, sa okamžite začalo špekulovať, že Dare mal učarovať sexi mladík z jej klipu, ktorý premiérovala vo februári tohto roku. Išlo o modela a športovca Dávida Meszárosa (29). Ten sa dnes túli už k inej.

Po rozpade vzťahu Dary a Rytmusa sa hovorilo, že za krachom stojí potetovaný Dávid, s ktorým si Rolins zahrala v jej klipe. „Ten pekný muž hral v mojom sexi klipe, ktorý som vypustila do sveta iba nedávno. V rámci nášho rozchodu sa táto špekulácia priam núka. Hľadá sa dôvod alebo vinník, ale žiadny nie je,“vyjadrila sa krátko po marcovom rozchode pre Super.cz Dara.

Speváčka však skutočne mala prežiť románik s týmto pekným a vyšportovaným mladíkom. Ich love story však nemala dlhé trvanie, a zatiaľ čo Rytmus zaplavuje sociálne siete zamilovanými fotkami s Jasminou, Dare ostali iba oči pre plač. A to doslova.

Mladík si totiž už za speváčku našiel náhradu. Ide o brunetku Luciu, s ktorou si najnovšie užil hudobný festival na Balatone. Spoločnými fotkami sa pochválil na Instagrame.

zdroj:pluska,sk

Pozri aj:   FOTO VNÚTRI Knechtovej odvážny záber z dovolenky: Žiadny mejkap a... fuu, to fakt je hore bez?