Širokú verejnosť rozhodne šokoval rozpad vzťahu Lucie Vondráčkovej (38) a hokejistu Tomáša Plekance (35). Speváčka sa však aj napriek problémom v súkromí snažila neustále zaujať svojich fanúšikov novými pesničkami či tanečnými videami. Jej “umenie“ nakoniec zožalo v Čechách poriadnu kritiku.

Média v minulosti vychválili Luciu, že prerazila aj v zahraničí, pričom dostala ponuku hrať hlavnú postavu v romantickej komédií “The Perfect Kiss“. V rodnej domovine z jej hereckého výkonu však fanúšikovia neboli nadšení, dokonca sa na Vondráčkovú zniesla vlna poriadnej kritiky.

V posledných dňoch prišla ďalšia rana, keďže sa speváčka pochválila novým albumom, ktorý nesie názov Růže. Na hudobnej novinke spolupracovali aj zahraniční muzikanti, pričom sa na novej doske pracovalo v Los Angeles, New Yorku aj Montreale. Recenzie sú však už teraz viac ako mizivé, keďže ľudia sa nechali počuť, že iba polovica albumu je dobrá a zvyšok nazvali zbytočnou “vatou“. Nelichotivé komentáre sa odrazili aj na hodnotení nových piesní, keďže Lucie dostala ledva 40 % zo 100 %.

zdroj : hitky.sk

Pozri aj:   Markíza NAŠTVALA divákov jediným krokom! Zachráni všetko Adela?