Dominika Cibulková si posledné tri týždne užívala na Maledivách. Na Slovensko tak prišla oddýchnutá a pripravená na novú tenisovú sezónu. V jednom z najnovších rozhovorov však naznačila, že začína uvažovať aj nad iným životom, v ktorom sa jej obľúbený šport nenachádza. Má to však háčik!

Dominika nedávno získala ocenenie slovenská Tenistka roka 2018, čo bolo dostatočnou motiváciou pre naštartovanie novej sezóny. Zahájila už totiž kondičnú prípravu a znova maká naplno. V budúcom roku plánuje získať významné ocenenia, na ktoré si rozhodne trúfa.

Sympatická blondínka však prekvapila, keď sa vyjadrila aj k téme prípadného tehotenstva. V posledných rokoch nechcela totiž o bábätku ani počuť, zrejme však zmenila názor. Predsa len, s manželom Michalom tvorí pár osem rokov, pričom dva roky sú manželia. ,,Kariéra je ešte stále na prvom mieste a uvidíme ako dlho,“uviedla v rozhovore pre markizu.sk.

Cibulková má totiž stále určité športové ciele, ktoré jej v tejto chvíli bránia založiť si rodinu. Všetko sa ukáže v priebehu budúceho roka. Je však možné, že v blízkej budúcnosti sa narodí ďalší skvelý tenisový talent.

zdroj : hitky.sk