Športovci zorobia neuveriteľné peniaze a niekde ich musia „uložiť“. Tak ako cyklista Peter Sagan (28), aj Dominika Cibulková (29) svoje peniaze investovala do luxusného apartmánu. Pozrite si fotky nového domova tenistky, ktorý pripomína raj na zemi!

 Keď luxus, tak luxus. Jedna z našich najlepších tenistiek investovala do nového domova. V srdci Dubaja si kúpila vyšperkovaný apartmán, ktorý pripomína malý palác pre princeznú. Hotel Palazzo Versace je miesto, kde si Dominika užíva svoje voľné chvíle. Dôvodom kúpy a rozhodnutia o pobyte v inej krajine majú byť obrovské odvody do zdravotnej a sociálnej poisťovne. Tenistka priznala, že práve tam našla väčšie tréningové možnosti či špičkovú lekársku starostlivosť, ktorá je vzhľadom na jej športovú kariéru a profesný vek najdôležitejšia. Jej oficiálnym domovom nie je už Slovenská republika, ale práve Spojené arabské emiráty, v ktorých z dôvodu daní zakotvila. V galérii nájdete fotky luxusného sídla Dominiky a jej manžela.

edna noc sa v takomto hoteli pohybuje od 200 € a to zaplatíte za izbu pre dve osoby. Taký menší apartmán vás výjde „iba“ od 500 € na noc a ten najväčší apartmán vás bude stáť „len“ 17 600 € na jednu jedinú noc.

V exkluzívnom hoteli bola ubytovaná aj samotná speváčka Jennifer Lopez, možno nabudúce skočia s Dominikou na kávu.

zdroj:emma.sk

Pozri aj:   Zuzana Vačková (49) parádne schudla: Pozrite sa, ako teraz vyzerá!