Chcete sa pekne obliekať aj cez zimu? Skúste napríklad tieto kombinácie

Zima je veľmi chladným ročným obdobím, ktoré nám nedovolí nosiť obľúbené krátke šaty, krátke topy, kraťasy a minisukne, no neznamená to, že počas zimy budeme musieť nosiť len hrubé roláky a hrubé svetre. Chcete sa pekne obliekať aj keď je vonku veľká zima? Skúste kombinovať tieto kúsky z vášho šatníka a uvidíte, že aj cez zimu môžete chodiť pekne oblečená.

Dlhé zimné bundy a dámske kardigány

Cez zimné mesiace nemusia vaše obľúbené kardigány visieť len tak v šatníku. Skúste ich kombinovať s dlhými jednofarebnými dámskymi zimnými bundami. Kardigán vás pod zimnou bundou zahreje podobne ako sveter. Nebude vás ale ťahať tak, ako sveter. Ak idete na nejaké neformálne stretnutie, napríklad na kávu s kamarátkou, kardigán vám pri vyzliekaní nepokazí účes a navyše budete sa v ňom cítiť pohodlnejšie, ako keby máte na sebe obtiahnutý top a hrubý sveter.

Pod tento kardigán vám odporúčame obliekať jednoduché bavlnené topy s trojštvrťovými rukávmi. Odporúčame kardigán s aztéckymi vzormi a jednoduchý sivý top.

Dámske kardigány si ale obliekajte vždy len pod dlhé zimné bundy pod kolená alebo tesne nad kolená. Kardigán nesmie trčať spod bundy.

XXL svetre a legíny

Ak ste ale milovníčkou svetrov, túto sezónu vynosíte aj XXL svetre. Zahrejú vás a pokojne si na tieto svetre môžete obliekať aj jednoduchšie menej zateplené dámske bundy. K veľkých XXL svetrom si obliekajte zateplené legíny a na nohy si obúvajte topánky Gabor. Táto značka nesmie rozhodne chýbať vo vašom zimnom botníku.

XXL sveter a teplé legíny sú vhodné pri akejkoľvek príležitosti. Najmä v práci oceníte skôr pohodlnejší outfit, akým tento rozhodne je.

Jar je ešte síce ďaleko. Nenechajte sa ale zaskočiť silnými mrazmi a kombinujte teplé oblečenie s tým menej teplým. Dôležitou súčasťou vášho šatníka by mali byť bavlnené topy, či už s trojštvrťovými rukávmi, alebo tými dlhými.