Riaditeľka Miss Universe SR a bývalá kráľovná krásy Silvia Chovancová-Lakatošová sa stále udržuje v neuveriteľnej forme. Za jej krásou sa skrýva úsmev a pohoda, ktoré rozdáva vôkol seba. Silvia výchovu detí Christiana a Valentínky zvláda aj vďaka svojmu skvelému partnerovi Pavlovi.

Na krste minerálnej vody v Rajeckých Tepliciach ste okrem predvádzania módy aj zatancovali.

  • Toto tanečné vystúpenie bolo vyslovene na prianie pána Miškolciho (viceprezident SLK Rajecké Teplice Zdenko Miškolci – pozn. red.) k tomu krásnemu krstu minerálnej vody. Takže ja som rada, že okrem módnej prehliadky som mohla aj zatancovať, pretože Rajecké Teplice navštevujem veľmi často a bola pre mňa česť tu tancovať.

Akú módu cez leto najviac preferujete?

  • Ja som skôr taký ležérny tip, takže skôr široké tričko, široké kraťasy a šľapky. Skôr také voľnejšie oblečenia, nepodlieham žiadnym trendom, skôr odľahčené veci, aby sa človek cítil čo najlepšie a najpohodlnejšie.

Čo vaše deti. Ako sa majú a ako rastú?

  • Deti sa majú výborne, teraz sú s mojou mamou, takže vo veľmi dobrej opatere. Christian bude mať 12 rokov a malá Valentínka mala štyri roky. Takže rastú ako z vody. (úsmev). Synovi ide škola veľmi dobre.

Máme tu leto a dovolenkové obdobie. Kde sa chystáte stráviť voľné dni?

  • Pred sezónou sa ešte chystáme k moru do Karibiku a potom po lete by sme ešte niekam išli. Počas dovolenkovej sezóny sa zdržiavame skôr na Slovensku. Máme tu veľa krásnych miest, kde sa oplatí tráviť dovolenku.

Ste hrdá Slovenka, aké miesta obľubujete u nás?

  • Ja milujem Slovensko, som odchovaná na Slovensku. Určite pôjdeme na východné Slovensko do okresu Michalovce. Je tam nádherné vinné jazero a keďže sme tam už boli niekoľkokrát a sa nám tam páčilo, tak to miesto opäť navštívime. Môj syn je vášnivý rybár, takže budeme chytať ryby a tráviť príjemné dni. Ale tiež sú to Tatry a malebná obec Čičmany.

Takže Slovákom by ste skôr odporúčali dovolenku doma ako v zahraničí?

  • Tak určite áno. Myslím si, že tie zarobené peniažky treba míňať doma, aby sme sa mali omnoho lepšie. A Slovensko je úžasné, aj naše služby sú príjemné. A veľa kamarátov a známych, ktorých som tu mala zo zahraničia, sme povodili po Slovensku a boli nadšení a vracajú sa k nám. To je dôkazom toho, že Slovensko je naozaj veľmi krásna krajina.

Keďže ste sa zúčastnili krstu minerálnej vody, skúšali ste ju?

  • Pravdaže. Je vynikajúca. Ja ju pijem niekoľko rokov a ako mi povedal tunajší marketingový riaditeľ, z tej vody sa nestarne, takže…….. (smiech)
  •  Zdroj : Pluska.sk
Pozri aj:   Katka Knechtová otvorene o tom, ako vychádzala s porotcami v SuperStar: Začiatky boli veľmi zvláštne!