Víťazka talentovej šou Česko Slovensko má talent Nikoleta Šurinová len pred pár hodinami vyhrala rozprávkovú sumu 50-tisíc eur, no už teraz vie, na čo jej prvé veľké peniažky poputujú…

Finále talentovej šou Česko Slovensko má talent zvalcovala mladá bubeníčka Nikoleta Šurinová, ktorá má za sebou napriek veku už aj vystúpenie v zahraničí. Porotu a divákov si získala svojím neuveriteľným talentom a energiou, ktorá z nej pri hre na bicie srší. Hoci si víťazstvo právom zaslúžila, na jej adresu sa začali ozývať diváci, ktorí ju nešetrili pred kritikou, nadávkami či vulgarizmami, po ktorých musela zasiahnuť samotná televízia Joj.

Nikoleta ale pre denník Nový Čas odpovedala na všetky zvedavé otázky fanúšikov a mimo iné prezradila aj to, že si z kritiky a hejterov ťažkú hlavu nerobí a sústredí sa na podporu svojej rodiny a priateľov. Mladé dievča, ktoré si prvýkrát sadlo za nástroj v lete 2016, sa za dva roky dokázalo vypracovať na takú úroveň, že v súťaži zvíťazila aj nad takou konkurenciou akou bol raper Boki.

Na jej konto tak pribudne pekná sumička 50-tisíc eur, ktorú získala spolu s prvenstvom. Mladá hudobníčka má ale už po pár hodinách od víťazstva jasno v tom, kam peniažky poputujú. Keďže má Nikoletka už teraz svoj YouTube kanál, mieni investovať práve do rozvoja svojej kariéry: “Kúpim si svietiace paličky a lepšiu techniku, aby som mohla robiť lepšie videá na YT kanál,” odpovedá rozhodne. Nadanej víťazke želáme veľa úspechov do budúcnosti!

zdroj:hitky.sk

Pozri aj:   ŠOK! Bývalú superstaristku Lenku Kvakovú nespoznáte: Radikálna ZMENA!