MALIBU – Rodinná dovolenka v kempe skončila tragédiou. Otec (†35), ktorý miloval pobyt v prírode, vzal svoje dve dcérky vo veku 2 a 4 rokov na výlet. Žiaľ, jeho manželke oznámili, že jej muž bol zastrelený. Policajný vyšetrovateľ uviedol, že v čase vraždy bol s dcérami.

Mala to byť rodinná dovolenka plná zábavy a dobrodružstva, no dvom dievčatkám (2 a 4) sa naskytol pohľad na zavraždeného otca. Tristana Beaudettea (†35) postrelil do hlavy neznámy útočník v piatok 22. júna pred piatou hodinou ráno v štátnom parku Malibu Creek, ktorý sa nachádza v južnej Kalifornii.

Vyšetrovateľ pre zahraničnú televíziu uviedol, že v čase vraždy bol muž so svojimi dvoma dcérami (2 a 4). Erica, ich matka a Tristanova žena, s nimi nekempovala, zostala doma, aby sa mohla učiť na skúšky.

Tristanova skormútená rodina ho opísala ako zanieteného vedca, ktorý miloval prírodu, varenie a pivo. Vo voľnom čase sa venoval cyklistike, snowboardingu a kempovaniu s rodinou. „Tristan bol úžasný manžel i otec. Užíval si každý moment, kedy bol s nami,“ dodala Erica.

zdroj:topky.sk

Pozri aj:   Ľudí šokovala hra detí na rodinnom festivale v Česku: Z FOTO sú zhrození, chudák poník