Božka Candráková sa zviditeľnila vďaka účinkovaniu v reality šou Farma, kde dokázala zaujať nielen tvrdou prácou, ale aj svojím vzhľadom. Pravidelne zapĺňala titulky časopisov a niekoľkokrát sa objavila i v markizáckej rannej relácií Teleráno. Postupne sa však stala opäť obyčajnou smrteľníčkou, ktorá pred pár dňami oslávila okrúhle narodeniny.

Po tom, ako Božka bojovala v reality šou Farma o poriadny balík, sa stala známou osobnosťou. Zviditeľnila sa aj vďaka randeniu s extravagantným Iráncom Rezom Gavilim. Po turbulentnom období sa však nakoniec rozišli, pričom obaja svorne tvrdili, že ostali dobrými kamarátmi.

Opak je však zrejme pravdou, keďže sa nezúčastnil veľkolepej oslavy Candrákovej, ktorá oslavovala svoje 40-narodeniny v kruhu priateľov, rodiny a bývalých exfarmárov vrátane hospodára Martina. Zablahoželala jej napríklad Šárka Rácová, Monika Haklová, Števo Vojtka i Martin Bagár. Medzi pozvanými hosťami bol dokonca aj slovenský spevák Paľo Drapák. Podľa záberov to vyzeralo na poriadne bujarú oslavu.

Zdroj : hitky.sk

 

Pozri aj:   Fantastická správa: Obľúbený seriál sa vracia vo filmovom spracovaní!