Katka Knechtová (38) a Peter Borkovec (19) robia okolo svojho vzťahu poriadne tajnosti a až doteraz sa snažili svoju lásku skrývať. Superstarista sa ale vybral za speváčkou do bytu na východ Slovenska a my vieme, čo sa dialo za dverami.

Knechtová sa od priznania Borkovca k ich vzťahu vôbec nevyjadruje, hoci jej mladý superstarista je o čosi zhovorčivejší. Ako prezradil, dvojica sa po piatich mesiacoch rozišla, no zdá sa, že si k sebe opäť našli cestu. Potom, čo nedávno zverejnil intímny záber z postele, Peter zašiel ešte ďalej.

Napriek tomu, že si jeho mama údajne nepraje, aby sa s Katkou stretával a speváčke mala posielať oplzlé SMS-ky, sa Borkovec rozhodol vycestovať na východ Slovenska za svojou láskou. O tom, že navštívil práve Knechtovú, niet pochýb, keďže sa so všetkým pochválil na sociálnej sieti. V byte Katky sa cítil ako doma a zjavne došlo aj na nežnosti.

Tmavovláska, ktorá je od Petra staršia o 19 rokov, sa už zrejme nemieni skrývať a rozhodla sa svoje city k mladíkovi vyjadriť pred celým Slovenskom. Peter za ňou totiž prišiel do kuchyne, kde varila, s kamerou a porotkyňa SuperStar mu neváhala venovať sladký milenecký bozk. On sa potom, ako sa Katarína postarala o jedlo, podujal trochu poupratovať. No nie sú už celkom ako zabehnutá manželská dvojka?

 

 

 

zdroj:hitky.sk