Bičanovci majú za sebou zdĺhavý a náročný rozvod, no ich konflikty sa tým zďaleka nekončia. Súd stanovil moderátorovi platenie výživného na deti, no exmanželka Edita prezradila šokujúce informácie zo zákulisia.

Manželstvo Bičanovcov je dnes už len minulosťou a po náročných štyroch hodinách v súdnej sieni, z ktorej sa ozýval krik moderátora, je po všetkom. Hoci sa Edita (41) môže do 15 dní proti rozhodnutiu odvolať, je otázne, či sa tak naozaj stane. Andrej (43) sa po súde okamžite ponáhľal do nového domova, kde býva po boku mladučkej priateľky Michaely (23).

Rozvodové konanie stanovilo okrem ukončenia manželstva aj striedavú starostlivosť rodičov o dve dcérky Aničku (12) a Ninku (9). Jednou z dôležitých tém sa rovnako stalo platenie výživného na deti. To má k rukám exmanželky zabezpečiť moderátor. Hoci ide pri prihliadnutí na slovenské pomery o peknú sumičku, moderátorove vysoké príjmy by zrejme uniesli aj štedrejší príspevok na maloleté dcéry.

Podľa informácii Nového Času má totiž Andrej platiť na deti mesačne sumu 1 000 eur dokopy, hoci jeho zisky sú podľa portálu finstat za minulý rok za hranicou 174-tisíc eur. Ešte šokujúcejšie je vyjadrenie samotnej Edity, ktorá vysvetlila, prečo chcel moderátor striedavú starostlivosť: “Chcel ‚striedavku‘ najmä preto, aby nemusel platiť výživné. Dokonca chcel, aby som platila ja jemu. Sudkyňa však rozhodla, že musí platiť on,“ prekvapuje novinkou.

Exmanželka je ale spokojná aj s takýmto koncom: “Som rada, že to takto dopadlo, lebo Andrej zarába slušné peniaze a je správne, aby si aj jeho deti užívali štandard, ktorý má nielen on, ale aj jeho milenka,“ podrýpla na margo mladej slečny. Práve tá sa nedávno vyjadrila spolu s Andrejovým synom Michalom k prekvapivému statusu moderátora na Facebooku, v ktorom si mladú milenku nevie vynachváliť.

zdroj : hitky.sk