Tak toto rozhodne nečakal! David Beckham, jeden z najpríťažlivejších mužov sveta, sa so svojimi fanúšikmi podelil o snímku zo súkromia, ktorá ich však poriadne pobúrila. Mnohí totiž zostali zaskočení, ba dokonca doslova znechutení z pózy, v ktorej bol nastavený bývalý futbalista so svojou roztomilou dcérkou Harper!

Aj keď dnes už David Beckham nepôsobí ako profesionálny futbalista, stále je aktívny na sociálnych sieťach, kde pravidelne prispieva fotkami zo svojho súkromia. Keďže sa pomaly, ale isto blíži čas Vianoc, tentokrát sa bývalý športovec vydal so svojou dcérkou do londýnskeho National History Museum Ice Rink-u, kde sa dvojica mienila korčuľovať. Ešte predtým sa však zvečnili na snímke, ktorá na sociálnych sieťach vyvolala neočakávaný rozruch.

“David, prečo bozkávaš Harper na pery?! Toto nie je správne!” napísal jeden z diskutujúcich, ku ktorému sa pripojil ďalší: “Ste nechutní, je to zvrátené!” nešetril kritikou. Aj keď sa pod nevinnou snímkou otca a dcéry objavilo množstvo nenávistných slov, za Beckhama sa postavili i stovky fanúšikov, ktorý majú na fotografiu absolútne odlišný názor. “Tak rozkošné!” znie jeden z nich, pričom chválou nešetrí ani ďalšia fanynka Davida: “Otec a dcéra, nádherné spojenie. Krásna fotka!” A čo vy, na ktorú stranu sa pridávate?

Snímka, ktorá pobúrila davy

 

Beckhamovci

 

Pozri aj:   Rozplakala Slovensko: Ruženka ukázala V siedmom nebi obrovské srdce!