Keď sa fanúšikovia speváckej šou dozvedeli, že s Jasminou Alagič (28) bude na pódiu stáť ostrieľaný český moderátor Leoš Mareš (42), viacerí sa potešili hlavne z toho dôvodu, že krásku v živom vysielaní potiahne a bude sa môcť o neho v nečakaných situáciách oprieť. No to, čo predvádza počas prenosu, sa nedá nazvať inak ako hrubá arogancia! A my vieme, prečo sa k nej správa tak odporne.

Vo chvíli, keď Markíza oznámila, že novou moderátorskou dvojicou v poradí ôsmej série SuperStar budú Jasmina a Leoš, viacerí si mysleli, že to bude medzi nimi poriadne iskriť. V minulosti ich totiž prichytili pri drinku v podniku na nábreží Dunaja a Leoš sa k exotickej kráske dosť mal. Flirtoval s ňou, nakláňal sa k nej a bolo vidno, že ho vtedy dosť opantala. No opak sa stal pravdou.

Ako sme sa dozvedeli zo zákulisia šou, Mareš sa k nej správa viac ako otrasne. ,,Počas toho, ako sú obaja na pódiu a prihovárajú sa divákom či porote, sa Leoš na Jasminu ani raz nepozrie. Totálne ju ignoruje. Nedáva jej takmer žiadny priestor a všetko si moderuje sám. Jasmina tak vedľa neho pôsobí ako ,,chudobná príbuzná“.A rovnaké je to aj v zákulisí. Vôbec sa s ňou nebaví a ignoruje ju,“prezradil nám zdroj.

No to, že Leoš si z Jasminy počas živého prenosu robí naschvál posmech a podsúva jej otázky, na ktoré nevie odpovedať a iba habká, si všimli aj diváci. ,,Cítim sa ako v roku 2009, keď Ben Cristovao ešte súťažil! Ahoj, Adela Banášová!“šplechol do tváre Jasmine, ktorá len nechápavo pozerala a zmohla sa iba na ,,ahoj“. Do trápnej situácie ju dostal aj vo chvíli, keď divákom hovorila, že superstaristi budú 30. mája v istom obchodnom centre, kde sa s nimi budú môcť odfotiť alebo zaspievať si.

V tom jej do toho skočil Mareš: ,,No, zaspievať asi nie! A mája je květen, to víme?“a Alagič ostala opäť poriadne vykoľajená. Čerešničkou bolo, keď sa jej pred všetkými pýtal, s kým a kam ide na dovolenku. Jasmina, ktorá len pár dní predtým potvrdila s Rytmusom vzťah, sa iba nechápavo pozerala a odpovedala otázkou. ,,A ty?“Mareš sa však nedal a neustále do nej dobiedzal. A my už vieme, prečo to všetko robí!

,,Za všetko môže Leošova manželka Monika, ktorú si zobral vo februári. Tá na Jasminu neuveriteľne žiarli a leží jej poriadne v žalúdku. Aj preto sa Mareš správa k Alagič tak nepríjemne. Je to preto, aby nemala dôvod robiť mu scénu,“povedal nám zdroj blízky Alagič.

zdroj:pluska.sk

Pozri aj:   Rytmus a Jasmina sa zjavne našli: Reper opísal recept na šťastný vzťah, niektorých zaskočí