Obrovské sklamanie?! Moderátorka Jasmina Alagič (29) sa predstavila v nedeľu v markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome ako hviezda Britney Spears (36).

A hoci pánskym očiam ulahodila svojím sexi výzorom, jej výkon sa dostal pod poriadnu paľbu kritiky. Prečo na usmievavej Jasmine nenechali diváci nitku suchú?!

Ešte pred spustením samotnej šou Tvoja tvár znie povedome si mnohí mysleli, že výstupenia Jasminy budú skôr prepadákom. Alagič však z jedného kola na druhé všetkým dokázala, že sa vie hýbať a je z nej aj nadpriemerná speváčka. A keď sa Jasmina v nedeľu ukázala v prevleku blondínky Britney Spears, všetci otvárali ústa. Nasledovalo však obrovské sklamanie.

V momente, keď začala hudba a slovenská Britney mala podať úctyhodný výkon, nielen ľudia v hľadisku, ale aj pri televíznych obrazovkách, počuli iba originálnu pesničku. Jasmina len sem-tam čo to „zanôtila“ do mikrofónu. Reakcia divákov prišla okamžite a na sociálnej sieti moderátorke okamžie naložili spŕšku nepríjemných odkazov. „Nič proti Jasmine, ale však bolo počuť len Britney v pozadí,“ znela reakcia diváčky a pridali sa ďalší. „Celé zle. Zaspievala si to Britney za ňu.“
Dokonca to na niektorých pôsobilo ako protekcia pre Jasminu od tvorcov šou. Moderátorka nemusela prílíš spievať, veď v pozadí znela Britney.Televízia však svoju hviezdu bráni. „Jasmina mala ako predlohu live koncert, preto boli v skladbe použité časti samplov z originálu tak, ako to má Britney Spears počas svojich koncertov,“ povedala PR manažérka Lenka Horáková. Samotná Alagič zvolila tú istú „pesničku“. „Spievala som na predlohu, ktorú používa Britney Spears na živých koncertoch,“odkázala Novému Času moderátorka.
Zdroj : čas.sk