Vzťah medzi Angelinou Jolie a Bradom Pittom je v najhoršom stave od rozchodu v septembri 2016.

Hollywoodska kráska vtedy opúšťala hviezdneho herca, s ktorým má šesť detí, naštvaná a znechutená. Brad veľa pil, fajčil marihuanu a hrubo sa pohádal s najstarším synom. Herečka mu zakázala styk s deťmi a on musel tvrdo bojovať, aby ich smel vídať aspoň za doprovodu psychológa pár hodín raz za štrnásť dní. Teraz sa zrejme bývalej partnerke mstí, pretože jej nedovolí odviezť deti do Európy.

Angelina má celé leto nakrúcať v Londýne film Zloba – Kráľovná čiernej mágie 2. Lenže Brad bude nakrúcať v Los Angeles a chce sa s deťmi pravidelne vídať ako doteraz. Preto využil svoje rodičovské práva a dlhodobý pobyt potomkov s matkou Angelinou v Británii zablokoval.

,,Najčerstvejší problém stojí na tom, že Angelina chce filmovať v Európe niekoľko mesiacov a vziať všetkých šesť detí so sebou na celé trvanie natáčania. Brad je proti a zablokoval to. Brad bude filmovať v Los Angeles celé leto a chce svoje deti pravidelne vídať,“ cituje magazín E! News.

Angelina je podľa zdrojov z jej okolia od zlosti bez seba a Brad vôbec nie je z jej postoja nadšený. ,,Rozhodne nesúhlasí s tým, aby boli deti celé mesiace preč. Má pocit, že ich domovom je Los Angeles a že je najlepšie, aby tam žili natrvalo… Avšak Angelina už bola s deťmi v Londýne na krátky čas. Brad nie je proti, aby s nimi odcestovala na pár dní. Ale Angelina rozhodne nemôže odísť na niekoľko mesiacov,“ dodal zdroj magazínu E! News.

V apríli sa pritom písalo o tom, že Angelina a Brad už sa dohodli takmer na všetkom v ich rozvodovom konaní a manželstvo môže čoskoro skončiť. Táto nová vojna ale situáciu výrazne mení, obaja teraz chcú nové podmienky v rámci spoločnej starostlivosti o deti.

Zdroj : Čas.sk

Pozri aj:   Radikálne zmeny v relácií Milujem Slovensko: Rozhodlo sa o osude Adely a Dana Dangla!