Medzi prominentnými ex partnermi Bradom Pittom a Angelinou Jolie to začína poriadne vrieť. Na podmienkach rozvodu sa totiž ani po takmer dvoch rokoch nemôžu dohodnúť.

Rozvodové konanie Angeliny  a Brada je už istý čas jednou z najsledovanejších udalostí Hollywoodu. Obaja nesmierne milujú svoje ratolesti, o ktoré nechce prísť ani jeden z nich. Hlavne výchovy detí sa týka súčasný rastúci spor medzi bývalými manželmi, pretože ani jeden z hercov nie je spokojný s tým, ako sa situácia vo veci starostlivosti o deti doposiaľ vyvíjala.

Hoci sa Angelina usídlila blízko Bradovho domova, aby tak danú situáciu aspoň nejako uľahčili svojim šiestim deťom, údajne nie je s týmto stavom spokojná. Herečka to berie tak, akoby ju Brad nútil usadiť sa aj s deťmi v Los Angeles proti jej slobodnému rozhodnutiu. Podľa nej chce jej ex deti len pre seba a odlúčiť ich tak od nej samej.

Brad Pitt stále verí, že sa mu v dohľadnej dobe podarí vytvoriť účinný a dostatočne flexibilný návrh, ktorý mu pomôže urovnať súčasné nezrovnalosti s herečkou. Dôvod, prečo trval na tom, aby boli deti pri ňom v slnečnom Los Angeles boli údajne pracovné, pretože dostal ponuku do nového projektu, ktorému sa začal naplno venovať.

Všetkých šesť detí má teda aktuálne možnosť byť v kontakte s oboma rodičmi a s Bradom trávia niekoľko dní do týždňa. Podľa doterajších postupov v rozvodovom konaní sa zdá, že herec si plánuje nárokovať zvýhodnenú pozíciu pri výchove detí a bude aj naďalej trvať na tom, aby bývali čo najbližšie k nemu, čo však Angeline po chuti rozhodne nie je.

Aj napriek tomu, že rozvodové konanie sa časovo tiahne už od septembra 2016, doposiaľ tento hviezdny pár neprišiel k definitívnym záverom zo žiadnych oblastí sporu. Komplikovaným procesom je aj rozdelenie majetku, v ktorom sú zahrnuté napríklad aj ich sídla v rôznych kútoch sveta. Najzložitejšou a najchúlostivejšou okolnosťou sporu sú deti a striedavá starostlivosť o ne. Doteraz nebol schválený ani jeden spoločný návrh na riešenie tejto situácie.

zdroj:diva.sk

Pozri aj:   Zuzana Mauéry sa nezdá: Nenápadná herečká bola na Art Film Feste sexi ako nikdy predtým