Slovenská modelka Andrea Verešová rozhodne patrí k najkrajším ženám svetového šoubiznisu, pričom svoj módny štýl rada ukazuje na mólach či sociálnych sieťach. Brunetka však mnohokrát púta pozornosť vo vyzývavých šatách, ktoré sú niekedy na hranici vkusu. Aj z toho dôvodu boli fanúšikovia príjemne prekvapení z jej posledného verejného vystúpenia.

Nemusíme polemizovať o tom, že dvojnásobná mamička disponuje fantastickou postavou, ktorú by jej mohli závidieť aj omnoho mladšie ročníky. 38-ročná brunetka vo svojich modeloch často odhaľuje viac tela, ako by bolo potrebné, a kritika zo strany fanúšikov sa už stala akousi samozrejmosťou. Mnohokrát dokonca označili jej outfity za vulgárne.

Andrea si zrejme vstúpila do svedomia, keďže na Moët párty v Karlových Varoch dorazila v rozprávkových šatách. Na červenom koberci sa totiž objavila v róbe posiatej krištáľmi, pričom sa tentokrát vyhla hlbokým výstrihom, čím budila dojem elegantnej dámy. ,,Vyzeráš fantasticky a ani si sa nemusela obnažovať,“ napísala jedna z komentujúcich dám. A nám neostáva iné než absolútne súhlasiť!

Zdroj : hitky.sk

Pozri aj:   Moderátorka Danica Nejedlá po 20 rokoch v Záhorskej Bystrici: Pravda o mojom konci v Markíze