Obľúbenému hercovi bola diagnostikovaná rakovina slinivky. Bola však táto krutá choroba naozaj príčinou jeho smrti? Poznáme pravdu!

Ide o jeden z najťažších druhov rakoviny, pri ktorej má lekárska elita žalostne nízku úspešnosť liečby a väčšina ich pacientov zomiera do dvoch rokov od určenia diagnózy. Mnohí oveľa skôr.

Prípad Patrika Swayzeho

Swayzeho prípad bol v mainstreamových médiách intenzívne publikovaný. Zničujúce účinky liečby sú zrejmé z jeho fotografií.

Patrick Swayze zomrel dva roky od určenia diagnózy a choroba u neho prebiehala obvyklým spôsobom. Od toho momentu bola úroveň jeho života úplne zničená.
Patrickovi lekári sa verejne chválili výsledkami jeho liečby, ako keby reprezentovali zlatý štandard zdravotnej starostlivosti.

„Výbornú odozvu na liečbu“, ako ju prezentovali Swayzeho lekári, môžeme vidieť na úvodnej fotografii. A zrejme už poznáte konečný výsledok tejto „výbornej odozvy na liečbu“ z iných médií.

Swayze zomrel 14. septembra 2009 na „medicínu“. Aby zatajili skutočnú príčinu smrti, lekári to nazývajú „iatrogénna smrť“, pretože neodborná verejnosť nevie, čo tento termín znamená.

Ak naša medicína má na pacienta taký účinok, je nemysliteľné, aby sme sa tým chválili v médiách.Doktor George Fisher, Swayzeho onkológ, má mnoho vychvaľovačných poznámok ohľadom svojej vlastnej práce a typu liečby, ktorú vykonáva.

Ako uvádza: „Z dôvodu výbornej odozvy na liečbu Swayzeho bude pokračovať v tej istej terapii v Stanforde.“

A čo toto?

„Menej ako 25 percent pacientov s rakovinou pankreasu v pokročilom štádiu sa dožije viac ako rok od určenia diagnózy, a Swayze je dôkazom, že je možné ju liečiť.“

A ešte nezabudnime na tento posledný citát: „Choroba u Patricka je značne malého rozsahu a zdá sa, že zatiaľ má na liečbu dobrú odozvu.“

ká je pravda o štandardnej onkologickej liečbe?

Problémom je (a zvyčajne v takýchto prípadoch šikovným trikom), že počet úmrtí stúpa až po stanovení diagnózy. To znamená, že úmrtnosť pacientov začne prudko stúpať až po tom, čo podstúpia štandardnú liečbu.

To, čo zabilo Patricka nebola rakovina. Ľudia, ktorí ho zabili sa stále vzájomne potľapkávajú po ramenách a poberajú platby za svoj výkon.

Pacienti, ktorí nepodstúpili liečbu, zvyčajne žijú lepšie a dlhšie než tí, ktorí boli liečení „konvenčnou“ liečbou.

Mimochodom, tá „konvenčná“ liečba je v skutočnosti nová a experimentálna. Výsledky sú vždy lepšie pri použití alternatívnych (nejedovatých) liekoch. To sú tie, ktoré naozaj účinkujú a natrvalo vyliečia viac ako úbohé 4% pacientov, ktoré sa podarí vyliečiť klasickej lekárskej elite.

Záver

Swayze urobil bežnú chybu, že vyhľadal alopatických (konvenčných) lekárov s ich jedovatou liečbou, keď mal hľadať naozajstné lieky v alternatívnej medicíne.
Nakoniec sa Swayze odhodlal na „skok viery“ – presnejšie, skok veľmi zmätenej viery. A za svoju chybu ešte štedro platil. A milióny ľudí na svojej ceste do hrobu robia to isté.

Zdroj : škandalmagazin.sk

Pozri aj:   Kto stojí za ROZVODOM kuchára z Masterchefa?Šokujúca pravda odhalená!