Adriana Poláková (42) je obľúbenou moderátorkou markizáckeho Telerána, no čoraz viac je známa aj ako vynikajúca pekárka. Podarilo sa jej vydať niekoľko kulinárskych kníh či kalendárov. Tentokrát však namiesto dezertu zaujala svojím najnovším záberom na sociálnej sieti.

Adriana má toho vyše hlavy. Moderuje a cestuje vďaka relácií Teleráno, no zároveň rozvíja svoju kariéru v cukrárenskom priemysle. V priebehu vianočných sviatkov sa však rozhodla poľaviť a venovať sa predovšetkým svojej rodine.

Známa tvár Markízy sa však rozhodla tráviť Silvestra na dovolenke v zahraničí spoločne so svojím priateľom. Jej utajovaná láska sa nepohybuje v mediálnom prostredí, ale v oblasti IT technológií a vychýrená cukrárka ho už stihla zoznámiť aj so svojimi deťmi, ktoré ho bez problémov prijali.

Poláková tak trávila príchod nového roka pri bazéne, pričom nezabudla ani na svojich fanúšikov. ,,A ako trávite posledný deň v roku 2018 vy?“ pýtala sa moderátorka na najnovšom zábere, kde je iba v plavkách. Potešila tak predovšetkým jej priaznivcov mužského pohlavia. ,,Škoda, že som neni vedľa teba,“ napísal jeden z nadšených pánov.

Adrianu Polákovú v plavkách si môžete pozrieť —TU—

 

zdroj:hitky.sk

 

 

Pozri aj:   Jana Kirschner verejne VYPENILA:Tvrdé slová o arogantnom kolegovi!