Ak rozmýšľaš nad adopciou menej typického domáceho maznáčika, možno ťa osloví malý Jožko. Prasiatko z obľúbeného slovenského seriálu Oteckovia totiž hľadá nový domov, kde bude aspoň tak obľúbené, ako bolo u hercov počas natáčania.

V prípade, že si Oteckov pravidelne nesledoval, prasiatko sa objavilo v druhej sérii. Užila si ho najmä seriálová učiteľka Linda a detskí herci. Jožko bol darčekom pre učiteľku z materskej škôlky, ktorým sa o ňu rozhodol zabojovať jej bývalý snúbenec Jaro. Prasiatko ju potešilo a celý dej rozhodne oživilo. Teraz môže priniesť trochu radosti aj do svojho nového domova.

S hľadaním nového majiteľa pomáha aj útulok v Trenčíne, ktorý dnes o prípade Jožka informoval na svojom Facebooku v jednom z príspevkov. Prípadných záujemcov, ktorí by mali obavy z toho, že Jožko narastie ubezpečili, že ostane taký malý, ako je teraz.

Jožko hľadá nový domov.

Prasiatko Jožko potrebuje nájsť nový domov, kde bude tak obľúbený ako v seriáli OTECKOVIA. Jožko už nenarastie, je milý a v rámci možností prasiatka aj slušne vychovaný, populárny. Ak viete o niekom, ozvite sa.“

Podľa útulku je prasiatko u svojho pôvodného majiteľa, kde ostane až dovtedy, kým nebude mať nový domov. Pre viac informácií môžeš kontaktovať Trenčiansky útulok na ich facebookovej alebo webovej stránke, kde tvoje otázky posunú majiteľovi.

Zdroj : noizz.sk