4 dôvody, prečo mať sex, aj keď nie je nálada

 

Prirodzená vášeň do  vzťahu patrí a je to niekedy ten najlepší liek na všetky problémy. Ľudia, ktorí ale žijú v jednom zväzku s partnerom už niekoľko rokov, veľmi dobre vedia, že občas to jednoducho nejde.

 

Vrátiť sa z práce, kde sa riešilo niekoľko závažných problémov, prestať myslieť na negatívnych ľudí z vášho okolia a ich závisť, človeka niekedy vyčerpá do maximálnej možnej miery, čoho výsledkom je samozrejme únava.

 

Ak sa k tomu pridá depresia a stres, určite na sex asi ani nemyslíte. Možno vám ale práve on pomôže odstrániť všetky tieto príznaky. Tak sa poďte pozrieť na hlavné dôvody, prečo sa zbaviť pevného pánskeho opasku na nohaviciach a dopriať si čas intímností, aj keď nie je nálada.

 

  1. Zlepšíte životné funkcie svojho tela

Sex je o pohybe a fyzickej aktivite. Je to cvičenie, ktoré sa spája s príjemným pocitom. Vďaka nemu sa vám prekrvia všetky cievy, výsledkom čoho je rýchlejší prenos všetkých životne dôležitých látok do jednotlivých častí tela. Pomôže to ale aj vášmu partnerovi, ktorí hľadá spôsoby účinného zväčšenia penisu.

 

  1. Vyššie množstvo protilátok

Snažíte sa dostať do pohody, pretože zima a mráz ohrozujú vašu imunitu? Vyhnite sa chemickým prípravkom v podobe liečiv, ktoré majú niekedy minimálny efekt. Inak to bude fungovať, ak si doprajete častejší sex. Ten podporuje prirodzenú tvorbu protilátok, ktoré zvyšujú obranyschopnosť nášho organizmu.

 

  1. Dokonalý urológ

Ak vás trápia problémy s močovým mechúrom, určite by ste sa mohli skúsiť vyliečiť a dať do poriadku pravidelnejším sexom. Inkontinencia ovplyvňuje asi 30 % žien v určitom veku, preto je sex jednou z najlepších prevencii. Mužom naopak pomáha aj pri udržiavaní dobrých funkcií prostaty.

 

  1. Najlepšie antidepresívum

Pri sexe sa uvoľňuje niekoľko hormónov, ktoré pôsobia na psychiku človeka. Je to niekedy ten najlepší prostriedok, ako sa uvoľniť a zahnať všetky nepríjemné myšlienky od seba preč.

 

Preto, ak ste v poslednej dobe čakali na vhodnú chvíľu, teraz je ten správny čas, ako si zlepšiť svoj život k lepšiemu aj vďaka častejším intímnym chvíľkam s vašim partnerom.

Pozri aj:   Nechutný PODVOD odhalený: V hlavnej úlohe farmár Peter Harezník!