3 super spôsoby, ako v sebe opäť prebudiť dračicu

S pribúdajúcimi vráskami klesá aj sebavedomie žien. Na internete, ale i v médiach sa prezentujú vždy upravené redaktorky, moderátorky a modelky a nemôžeme sa čudovať, že väčšine žien v stredných rokoch klesá sebavedomie.

Ak chcete v sebe opäť prebudiť dračicu a byť sexy aj po tridsiatke, poradíme vám, ako na to. Tak čo, idete s nami do toho?

1. Zmeňte účes

Nemusíte nejako výrazne. Skúste si dlhé vlasy ostrihať, poprípade si dajte ofinku. Ak neviete, čo by vám pristalo, nechajte si poradiť priamo v kaderníckom salóne. Naberte odvahu a navštívte nový kadernícky salón. Uvidíte, vyjdete z neho ako úplne nová žena. Dokonca aj vaši známi budú z vašej zmeny milo prekvapení. Zmenou účesu v sebe opäť prebudíte dračicu a hlavne dodáte si sebavedomie. Uvidíte, že aj pribúdajúce vrásky na tvári a tele vás prestanú trápiť.

2. Zmeňte šatník

Neznamená to, že všetko, čo máte v šatníku, musíte vyhodiť. Nechajte len to, čo nosíte a to, čo ste už na sebe dlho nemali, darujte na charitu, poprípade skúste predať na internetových bazároch. Kúpte si na seba niečo sexy – napríklad blúzku vo výrazných farbách, sexy sukňu alebo nové erotické body. V tomto sexy oblečení môžete zvádzať svojho partnera každučký večer.

3. Skúste experimentovať s partnerom v posteli

Aj keď vám to príde možno neslušné, predsa len, nikto vás nevidí a názor ostatných vás nemusí zaujímať. Skúste experimentovať s partnerom v posteli. Vyskúšajte nové polohy, poprípade si kúpte nejakú erotickú hračku, ktorá váš doterajší sexuálny život zmení o 180º.

Aj keď vám roky veľmi rýchlo ubiehajú, nezabúdajte že ste úžasná a vek je len číslo. Ak chcete v sebe opäť prebudiť dračicu, rozhodnite sa pre zmeny – kúpte si na seba niečo nové, zmeňte svoj účes a vyskúšajte niečo, čo váš sexuálny život zmení k lepšiemu.

Pozri aj:   Príbeh Ivany rozčúlil divákov: “Prečo ju máme ľutovať?“ pýtajú sa!