Teenager obvinil svoju 53-ročnú učiteľku zo zmarenia jeho možností na kariéru, keďže kvôli nej musel opustiť školu a nedosiahol dostatočný stupeň vzdelania. Študent sa zároveň sťažuje, že zamestnať ho nebudú chcieť aj preto, že sa musel kvôli učiteľke postaviť pred súd. “Zničila mi život. Prišiel som o prácu, vzťah a moja reputácia je zruinovaná. Pijal by som si, aby ma nikdy nebola tak ovplyvnila.”

Učiteľka a matka dvoch detí, Deborah Loweová, sa s chlapcom po prvýkrát stretla v škole na severozápade Anglicka, kde učila. Študent mal vtedy 15 rokov a rok neskôr sa začali stýkať aj intímne. O ich vzťahu sa dozvedela až chlapcova matka, keď našla lístok podpísaný menom “Cundra” a oznámila to polícii. Porota v Manchestri akceptovala jej tvrdenie, že s chlapcom začala mať sexuálny styk až po dovŕšení 17 rokov, teda od doby, kedy už nemôže byť stíhaná za pomer s maloletým. Bola uznaná nevinnou a záležitosť popísala ako “krízu stredného veku”.

Chlapec, ktorý má momentálne 18, sa na učiteľku obrátil po tom, čo mal v škole problémy. Tá mu ponúkla sladkosti a jedlo, čím na študenta zapôsobila priateľsky. Neskôr spolu začali flirtovať a zblížili sa, čo viedlo až k pravidelným sexuálnym stykom. “Pani Loweová bola ultimátna zvodkyňa. Bola divoká a prinútila ma, aby som ju voll cundra. Bola zvrátená,”opísal študent pri menovaní konkrétnych situácií, keď naňho učiteľka počas sexu vyliala pivo alebo mu poškriabala chrbát do krvi.

“Obliekala si sexi bielizeň a pančušky,”opísal chlapec pre britský The Sun“občas som zazrel jej zvráskavenú nohu, čo mi pripomenulo vekovú priepasť medzi nami, no bol som nadržaný teenager. Čo viac môžem povedať?” Neskôr si učiteľku musel zablokovať na sociálnych sieťach, keďže naňho naliehala, aby spolu utiekli na Bali. “Bol som len obyčajný teenager a chcel som si užívať život, ale ona mi spôsobila problémy, ktoré nemajú konca.”

zdroj : pluska.sk

Pozri aj:   Mafiánova spoveď: "Obete sme škrtili, potom ich vyzliekli, poliali chlórom a zakopali"
Sledujte nás aj na INSTAGRME
Zdielania