Premiéra pod africkým slnkom! Modelka Zuzana Strausz Plačková (26), ktorá pred dvomi týždňami podstúpila bolestivý chirurgický zákrok, odletela na „pracovnú cestu“ do Tuniska.

Tam prvýkrát ukázala svoj vynovený dekolt, ktorý prešiel radikálnou zmenou. Zuzana si totiž nechala zmenšiť svoje prsia a namiesto tých s 800 mililitrami jej zdobia hruď o štvrtinu menšie implantáty. Plačková však počúva rady lekárov a na opaľovanie sa hore bez či čľapkanie v mori musela zabudnúť! Obmedzení má však oveľa viac!

Plačková sa po dvoch týždňoch od operácie rozhodla ukázať národu svoj najväčší tromf. Ten paradoxne zmenšil svoje proporcie, ale zdá sa, že Zuzana s novými prsami bude bodovať i naďalej. Dôkazom sú jej fotografie z horúceho Tuniska, kde Zuzana nedávno pracovala. „Konečne som po dlhom čase skutočne spokojná,“ priznala Novému Času hrdá majiteľka 620-mililitrových silikónov. Ich pôvodné číslo, ktoré za osem rokov a po dvoch zväčšeniach dosiahlo 800 mililitrov, sa tak scvrklo o štvrtinu.

Plačkovej dekolt zdobia primeranejšie kôpky v pomere k jej útlemu telu, čo bolo aj cieľom brunetky. „Pracujem na tom, aby som mala vymakané telo. A tieto moje veľké prsia pôsobia veľmi robustne a vulgárne,“povedala ešte pred zákrokom modelka.

 

Zábery z Afriky jej dávajú za pravdu, hoci Zuzana priznáva, že na hrudi by privítala ešte menšie „radôstky“ pre ňu i jej obetavého muža Reného Strausza. „Najviac mi pomáha môj manžel. Ten ak ma prvý týždeň nezdvihol z postele aspoň päťstokrát, tak vážne ani raz. Cením si ho za jeho vytrvalosť, ja by som samu seba už dávno poslala do ri*i,“ dodala.

 

Má obmedzenia

Hoci Zuzana bola na sústredení Miss Karat Tuning, miestnym pokušeniam odolala. „Musím nosiť špeciálnu podprsenku, aby sa prsia krásne zahojili, preto som si nemohla dovoliť sa v Tunisku ani kúpať či opaľovať, keďže je to čerstvé,“ priznala. „Špeciálnu podprsenku budem ešte mesiac-dva nosiť, a potom si ju budem dávať už len na noc, aby prsia vyzerali dokonale aj o niekoľko rokov,“ spresnila brunetka, ktorú operovali na klinike v Banskej Bystrici. Tam dostala aj ďalšie rady. „Bolesti už ani nemám, len som skôr opatrná, keďže nemôžem vysoko zdvíhať ruky, alebo nosiť ťažké predmety. Ale dá sa to zvládnuť, keď máš naokolo dobrých ľudí. No nenechaj sa obskakovať,“ zasmiala sa Plačková.

Zdroj : Čas.sk

Pozri aj:   Markizák Pršo nedbá na zdravotné problémy: Varovania lekárov neberie vážne