Kto by sa nepochválil krásnym telom? Krissy Mae Cagneyová a jej kolegyňa z branže Jenna Failová (25) patria medzi najúspešnejšie fitnesky sveta. Ich tela si prezerajú pravidelne stovky tisícky fanúšikov. A teraz si budú môcť ešte dôkladnejšie.

Krissy Mae Cagneyová sa nepreslávila len svojou krásnou postavou, ale aj tetovaním. Na jej tele je len málo miest, ktoré by nezdobili obrazy kvetov či zvierat. Známy jej aj škorpión medzi jej prsiami.

Jej kolegyňa Jenna Failová taktiež patrí medzi najvyhľadávanejšie tváričky sveta fitness. Usmievavá blondína sa okrem svojho tela stará aj o dve deti. „Ako 20-ročná som skončila ako žienka v domácnosti. Vstávala som na obed, nemala som žiadny príjem, žiadne ambície a žiadna vášeň,“ rozpráva sympatická Jenna. Do posilňovne ju nakoniec dotiahol manžel.

Čo majú obe spoločné? Ich fotografie sa stali na sociálnych sieťach veľkým hitom a teraz sa neukazujú len v plavkách, ale úplne nahé. Ich erotické fotografie unikli na internet a ihneď sa stali veľkým hitom.