V Nemecku riešia bizarný prípad. Významný lekár tam zabil svoju milenku kokaínom počas orálneho sexu.

Drogu si dal bez jej vedomia na svoj pohlavný úd. Podobným spôsobom ohrozil niekoľko ďalších žien. Dr. Andreas Niederbichler (42) si hľadal milenky na internetových zoznamkách. Jedna žena († 38) však 20. februára skolabovala v jeho dome v Halberstadte. V bezvedomí ju previezli do nemocnice, ale na jednotke intenzívnej starostlivosti vzápätí zomrela. Pitva ukázala, že sa predávkovala kokaínom.

Polícia vypátrala ďalšie dve ženy, ktoré si s lekárom cez internet dohodli rande. Tretia sa prihlásila sama. Všetky vypovedali, že na jeho žiadosť s ním mali orálny sex. Po ňom im bolo nevoľno a vykazovali známky užitia drog. Vyšetrovatelia dospeli k názoru, že lekár si dal kokaín na svoj pohlavný úd. Andreasa Niederbichlera zatkli za ublíženie na zdraví s následkom smrti. Neskončil však vo väzbe, ale na protidrogovej liečbe. Od závislosti si momentálne odvyká v Univerzitnej nemocnici v Magdeburgu – pochopiteľne, na uzavretom oddelení a pod dozorom policajtov.

Na klinike v Halberstadte pôsobil ako šéflekár na oddelení plastickej chirurgie od roku 2016. Predtým pôsobil v iných nemocniciach v rôznych spolkových štátoch. Je možné, že zoznam jeho obetí sa tak rozšíri. Pacientky však neboli ohrozené, bizarným sexuálno-drogovým hrám sa venoval iba vo voľnom čase.

Zdroj : Čas .sk

Pozri aj:   Eva Varholíková, ktorej vinou zahynuli 4 osoby, má dôvod na radosť: Súd jej odklepol slobodu!