Napätie medzi známymi blondínami. Nela Slováková (28), víťazka reality šou Hotel Paradise, a Veronika Kopřivová (27), priateľka hokejistu Jaromíra Jágra, sa pochytili na sociálnych sieťach.

Všetko začalo tým, že Nela zverejnila fotku dievčaťa, ktoré do nej rýpalo v komentároch na Instagrame. Nelina reakcia vyznela tak, že sa posmieva z plnšej postavy dievčaťa. Táto verejná odplata neušla Veronike. ,,Preboha, čo je to za debilitu oplácať zlo zlom? Gratulujem, ego nemá hranice,“ napísala na sociálnej sieti.

To zas nenechalo chladnou Slovákovú, ktorá sa rozohnila. ,,Nese*iem sa do nikoho, kto sa nese*ie do mňa. Keď o niekom hovorím, som konkrétna. Keď je niekto zlý na mňa, rozhodne ja nebudem milá! Slečne Kopřivovej som držala palce. Vravela som si, že je to chúďa dievča, ktoré nikto nemá rád. Za chyby z mladosti (živila sa ako striptérka, pozn. red.) sa predsa nemusí platiť doteraz a je aj celkom šikovná, rozbehla svoj biznis. Prečo však o mne píše stories a nekontaktuje ma rovno, keď sa jej niečo nepáči?“ vyjadrila sa Nela na sociálnej sieti.

Pre web Extra.cz zašla ešte ďalej. ,,Že sa do mňa naváža práve Veronika Kopřivová, ktorá sa neustále sťažuje. Stále fňuká, ako musí pracovať. Dáva ľuďom na obdiv, že aj keď je frajerka Jaromíra Jágra, že ona pracuje, zarába sama svoje peniaze a spí dve hodiny denne a potom ide do Calgary z mínus 20 na plus 40 (stupňov Celzia, pozn. red.),“ povedala víťazka Hotela Paradise a nazvala Kopřivovú ,ufňukaným hypochondrom´.

Zdroj : Čas .sk

Pozri aj:   Rytmusova láska už lezie ľuďom na nervy! Poslali im jasný odkaz, Jasmina verejne vypenila!