BRATISLAVA – Dominika Cibulková je nielen skvelá tenistka, ale fanúšikov vie zaujať aj ako žena. Dievčatá svojimi outfitmi a vzťahom k móde, mužov zas sexi snímkami. Hoci blondínka zvyčajne neukazuje viac, než by bolo slušné, je sa na čo pozerať.

Dominika Cibulková sa narodila 6. mája 1989. S tenisom začala ako 7-ročná, v deviatich rokoch bola oficiálne zaregistrovaná v piešťanskom tenisovom klube. Medzi juniorkami bola na svete jednou z piatich najlepších. Koncom mája 2005 figurovala na treťom mieste v juniorskom rebríčku ITF.

Počas kariéry vyhrala niekoľko turnajov WTA. V roku 2014 sa prepracovala až do finále Australian Open a v roku 2016 sa stala víťazkou WTA Finals v Singapure, na ktorom sa stretlo osem najlepších hráčok rebríčka WTA. Dominika sa najvyššie umiestnila na 4. priečke.

Hoci Dominika na rozdiel od Daniely Hantuchovej nemá výšku a postavu modelky, ocitla sa už na viacerých titulkách ženských aj pánskych magazínov. A na jej fotografiách z dovoleniek môžu muži oči nechať. Jej vyšportovaná postava rozhodne stojí za pohľad.

Pre mnohé ženy je zas módnou ikonou. Nebojí sa experimentovať, dokáže nosiť štýl ulice, ale aj elegantné a sexi outfity. A môže si samozrejme dopriať luxus, aký jej niektoré len ticho závidia. Magazín Sports Illustrated ju dokonca minulý rok zaradil do rebríčka 50 najštýlovejších športovcov a dostala aj ocenenie SELFIE AWARD.

zdroj : topky.sk

Pozri aj:   Hrdá mamička Švidraňová zverejnila prvé fotky malého Gabriela!