Príspevok, ktorý učiteľka zverejnila na Facebooku koncom marca, sa stal virálom.

Rodičia sú podľa slov učiteľky Julie Marburger z Utahu v USA čoraz neúctivejší a ich deti sú stále horšie. Ako tvrdí, nemôže vykonávať svoju prácu, pretože systém stojí vždy na strane rodiča.

Okrem zúfalého príspevku zverejnila aj fotografie učebne, v ktorej jej študenti urobili za dva dni neporiadok. „Niekoľko vecí z triedy som zakúpila z osobných prostriedkov, pretože som na ne nemala rozpočet,“vysvetľuje.

Väčšina študentov sa podľa jej slov nezaujímala o svoj prospech celé tri mesiace a ich rodičia nereagovali na jej maily či správy. „Teraz budem pravdepodobne čeliť otázkam, prečo ich dieťa zlyhalo. Takto to je na konci každého polroku,“ hovorí. „Väčšina rodičov nemôže stráviť so svojimi deťmi viac než pár hodín denne, no my sme s nimi osem hodín,pričom nemáme len jedno. Žiadame veľa, ak chceme trochu zdvorilosti?“ pýta sa po konflikte s jedným z rodičov a dodáva: „Ľudia by mali okamžite prestať rozmaznávať svoje deti. Akákoľvek vášeň, ktorú som k tejto práci mala, zo mňa vyprchala,“ napísala.

Pozri aj:   Ľudí šokovala hra detí na rodinnom festivale v Česku: Z FOTO sú zhrození, chudák poník