Tohtoročná Superstar spoznala po uplynulom víkende pánsku finálovú päticu. V nej sa nachádza Bryan Gandola, Dominik Gerda, Richard Chovan, Petr Borkovec a Jakub Pružinský. S rozhodnutím poroty však nesúhlasí mnoho televíznych divákov a fanúšikov tohto projektu.

Porotcovia československej Superstar sa rozhodli, že do finále postúpili Bryan Gandola, Dominik Gerda, Richard Chovan, Petr Borkovec a Jakub Pružinský. Konečnú finálovú zostavu sa dozvieme počas budúcej nedele, kedy porota vyberie spomedzi všetkých semifinalistiek päť najlepších speváčok.

S pánskou zostavou vo finále je však nespokojných mnoho fanúšikov, ktorí s ňou nesúhlasia. Niektorí nechápu, prečo sa dostal do finále iba jeden Čech.

“Bolo ťažké vybrať 5 finalistov, všetci boli výborní. Ale prekvapuje ma, že do finále sa dostal jediný Čech,” napísala napríklad česká diváčka MilaViacerí zase nechápu, prečo nepostúpil Marek Motalík. “Ty vole, čo to je? Samý Slovák? Nič proti, ale Marek Motalík spieval lepšie než minimálne traja z vybraných,” komentovala zostavu Štěpánka.

“Neviem, či to má na svedomí porota alebo produkcia, ale trapas, trapas, trapas! Všetci chlapci spievali dnes výborne, ale porotcovia podľa mňa ani netušia, o aké hlasy prišli. Victor, Kristián a Matej za mňa mali byť rozhodne v TOP 10,” reagoval Luky.

Zdroj : Hitky.sk