Toto v SuperStar ešte rozhodne nebolo. Na porotcu Paľa Haberu (55) sú všetci zvyknutí, že servítku pred ústa si rozhodne nedáva a nemá problém falošným spevákom povedať aj ozaj drsné veci. No keď sa na kastingu objavila životom skúšaná Klárka (17), spevák spravil po jej vystúpení niečo, čo doteraz v súťaži nikto nevidel.

„Mám 17 rokov, narodila som sa v Brne, žijem s babičkou. S babičkou žijem preto, lebo mamka mi zomrela, keď som mala štyri roky a ocko sa o mňa od piatich rokov starať nechcel a náš dedko zomrel, keď som mala 13,“ povedala v dokrútke Klárka. ,,To bolo najhoršie, bola pri tom, keď maminka skolabovala a ona jej ešte počas toho, ako ju odvážala sanitka, povedala, neboj, ja sa ti vrátim. Za 14 dní však umrela,“povedala jej babička. ,,Jej otec je problém… Pravdepodobne je bezdomovec, nemá záujem o rodinu,“ dodala.

Keď skromná Klárka predišla pred porotu, okamžite si všetkých získala svojím milým správaním, pokorou a krásou. A hoci nepredviedla výkon, z ktorého by padli na zadok, nakoniec postúpila. ,,Nie si úplne márna a hlavne chcem nas*ať tvojho otca v tejto chvíli,“zhodnotil ju Paľo Habera.

Keď Klárka vyšla, zaslzená sa hodila okolo krku svojej kamarátke, sestre svojho priateľa, ktorá tam prišla aj s malým synčekom. Vtedy ešte netušila, čo ju čaká. Odrazu vyšiel Habera a namieril si to rovno za ňou. Brunetka sa iba nechápavo pozerala. Porotcovský kat sa najprv milo prihovoril malému bábätku a potom Klárke.

,,Nemáš ľahký život. Skúsime to urobiť tak, aby to bolo dobré ďalšie týždne. Nájdi si dobrého človeka, ktorý ti poradí v rámci rytmu, to je najdôležitejšie, lebo plávaš v tom. Máš na to len mesiac, skús dať do toho všetko,“poradil jej pred všetkými spevák a ešte po jeho odchode z toho bolo milé dievča vo veľkom, no v pozitívnom šoku.

Pozri aj:   Ľudia vo veľkom pomáhajú Lackovi zo SuperStar: TAKÚTO sumu sa zatiaľ podarilo vyzbierať!