Jojkárska relácia V SIEDMOM NEBI patrí každú nedeľu večer k neoddeliteľnej súčasti státisícov divákov pri televíznej obrazovke. V jej poslednej časti moderátor Vilo Rozboril vyslovil slová, ktoré viacero fanúšikov tejto relácie prekvapili.

Komunita najvernejších fanúšikov jojkárskej relácie V siedmom nebi ostala v šoku po tom, ako Vilo Rozboril prezradil, že toto je jej posledné vysielanie. Išlo však len o dočasné pozastavenie vysielania, nakoľko štáb potrebuje natočiť ďalšie nové príbehy. Tie budú podľa slov Vila Rozborila odvysielané až na jeseň.

“Priatelia, to nie je len na dnes všetko. To je všetko aj na túto sezónu. My teraz však bežíme nakrúcať ďalšie príbehy a niekedy na jeseň sa vrátime na televízne obrazovky JOJky a vo vysielaní Siedmeho neba budeme pokračovať. Želám vám krásnu jar,” povedal Vilo na záver poslednej časti tejto relácie.

Všetko následne potvrdil aj na sociálnej sieti, kde sa ozývalo mnoho divákov, ktorí sa priam zľakli toho, že by ich táto “nedeľná srdcovka” mala skončiť. Intenzitu vysielania relácie má však v rukách televízia JOJ.

Pozri aj:   Prečo by mali ženy prehĺtať spermie? Horká biela tekutina ako elixír!