Ak ste patrili k tým, ktorí mediálnym šumom o svadbe Martina Jakubca pochybovali, boli ste na omyle. 34-ročný spevák hudobných šlágrov nedávno oficiálne potvrdil termín svadby so svojou o desiatky rokov staršou vyvolenou Božankou.

Termín svadby si Jakubec s Božankou stanovili na deň 17. november 2018. Párik však následne opäť šokoval informáciou, že každý kto chce, môže sa zúčastniť ich svadobného obradu. Má to ale jeden menší háčik. Vstupenka do VIP sektora stojí 150 EUR.

Ak ste si mysleli, že na svadbu zavíta len hŕstka ich fanúšikov, boli ste opäť na omyle. O svadbu Jakubca s Božankou je relatívne vysoký záujem. Spevák o všetkom informoval na svojom Facebooku.

“Milí priatelia, po zverejnení informácie o možnosti účasti ľudí na našej svadbe za cenu vstupenky sa spustila doslova mánia. Mysleli sme že 50 hostí bude prítomných no k dnešnému dňu za 2 dni sme presiahli záujem 110 predaných vstupeniek do VIP sektora. Len pripomíname, že účasť sa navýšila na počet 200 možných záujemcov,”prezradil Jakubec s tým, že ak záujem bude rásť, zmenia aj miesto svadby.

Zdroj : Hitky.sk

Pozri aj:   Adrianu Sklenaříkovú dnes pozná každý, no jej fotka z detstva vás prekvapí : Naozaj vyzerala takto?