Keď nádejní speváci predstupujú pred porotu SuperStar, už tradične majú najväčší strach z porotcovského kata Paľa Haberu. Ten si totiž servítku pred ústa nikdy nedáva a každému na rovinu povie, čo si o jeho výkone myslí. No to, čo povedal hudobníkovi Richardovi (27), si od neho ešte nikto nevypočul.

Sympatický Rišo stihol zúčastniť sa kastingu na doslova poslednú chvíľu. ,,Volám sa Richard Chovan, mám 27 rokov, som rozhodne telom aj dušou muzikant, venujem sa tomu stále a istým spôsobom ma to aj živí, celý rok koncertujem takže som v tom neustále. V SuperStar som bol asi pred 12 rokmi, vtedy sa mi nepodarilo uspieť, odvtedy som to nejako znenávidel , ale minulý rok som si povedal, že ak by bola SuperStar ešte, tak by som išiel a zhodou okolnosí mi na druhý deň priateľka napísala, že bude SuperStar, takže som sa okamžite prihlásil,“ povedal o sebe v krátkej dokrútke.

,,Nazdar kámo, ty si ty už raz bol, však?“ opýtal sa ho Ben. ,,Ja som tu už raz bol, strašne dávno, vtedy som mal nejakých 16 rokov,“ povedal Richard. ,,Prvá československá…,“ doplnil ho Habera. ,,Tak to sme boli v rovnakom ročníku,“prekvapil ho Ben. ,,Vidíš to, keby si sa snažil, mohol si tu sedieť,“zavtipkoval Habera. Mladý hudobník sa bude snažiť porotu ohúriť skladbou Human a slovenskou od Richarda Müllera. ,,Dobre… Výborné, výborné, výborné! A hlavne… Máš 27 a je mi to veľmi sympatické, že človek s takým že už názorom dôjde a už by si mal mať odspievané všetky veci… Veľmi mi pripomínaš mňa… Lebo mne sa to podarilo až v 25 rokoch dostať sa niekam a presadiť sa. Nikdy nie je neskoro, nie je žiadna hranica. Ani 27 ani 30. Som veľmi rád, že si prišiel, lebo ja mám rád muzikantov,“ šokoval ho Habera. Jeho výkon uvidíte už v nedeľu večer na Markíze.

Pozri aj:   Vášmu vzťahu chýba iskra? Skúste tieto tipy a uvidíte, že všetko bude opäť OK