Mladé dievča malo vzťah s rovnako starým priateľom, no rozišli sa, keď spoznala o 27 rokov staršieho muža. Bola to láska na prvý pohľad!

Avalon Garvey z anglického mesta Bradford mala 17-rokov, keď spoznala svojho aktuálneho partnera. Doug Traser (teraz 46-ročný) je starší ako tínedžerkin otec. To im však nebránilo v tom, aby sa do seba zamilovali, píše Mirror.

Pár sa zoznámil na internetovej zoznamke v roku 2016 a hneď si padli do oka. Doug zo San Francisca pricestoval do Veľkej Británie, aby sa s Avalon mohol stretnúť naživo. Muž sa tínedžerke priznal, že má už tri deti a bol dvakrát ženatý. Teraz sa stretávajú raz za dva mesiace, buď v Kalifornii alebo v Anglicku.

Avalon sa do neho zamilovala aj napriek minulosti a prezradila, že mali sex hneď na prvom rande. Tínedžerka potom v rozhovore opísala ich sexuálny život. „Náš sex je extravagantný. Je to úžasné. Presne vie, čo má robiť, aby som bola šťastná.“

Dva roky po začiatku vzťahu predstavila tínedžeka Douga aj svojim priateľom a matke. Avalon je presvedčená, že ich vzťah je pevný ako skala.

Zdroj : Čas.sk

Pozri aj:   Lacko Angyal zo SuperStar: S Poštou som si latku nastavil poriadne vysoko